oriflame

DOŁĄCZ DO ORIFLAME

Imię

Nazwisko

Adres (ulica/numer domu/numer mieszkania)

Kod pocztowy

Miejscowość

E-mail

Telefon

Data urodzenia

Wysyłając formularz potwierdzam, że akceptuję regulamin Oriflame oraz Politykę Prywatności.

Jak zostać Konsultantką ORIFLAME

Jak zostać Konsultantką ORIFLAME

 

 

Rozkoszuj się luksusem i wyrażaj swoją osobowość , używając podprogowej mocy zapachów!

 

Wzmocnij swoją kobiecość dzięki kwiatowemu bukietowi perfum Sublime Nature Tuberose, stworzonych z najwyższej jakości, etycznie zebranych, cennych białych kwiatów tuberozy. Są magiczne i wyjątkowe, utkane z delikatnego akordu rosy i bogatych nut drewna sandałowego. Zamknięte w eleganckim flakonie, są hołdem dla prostoty i piękna natury.

 

Perfumy Sublime Nature Tuberose w Oriflame należą do kolekcji zapachów premium, które oddają najbardziej wysublimowane atrybuty natury. Udoskonalone i nowoczesne dzięki technologii Sublime CO2, są kompozycją świeżą i promienną. Stworzone zostały z najlepszych składników przez mistrzynię perfumiarstwa Nahalie Lorson, a w Polsce wielokrotnie nagradzane.

 

Teraz możesz je mieć w cenie promocyjnej, w ramach specjalnej oferty dla zarejestrowanych Klientek VIP i Konsultantek Oriflame.

 

Jak zostać Klientką VIP lub Konsultantką Oriflame?

Rejestracja w Klubie Oriflame jest szybka i łatwa, zajmuje 2 minuty i do niczego nie zobowiązuje.

Po wypełnieniu formularza zgłoszeniowego otrzymasz numer członkowski, umożliwiający swobodny i niezobowiązujący dostęp do indywidualnej strony internetowej Oriflame oraz do wszystkich przywilejów dla osób zarejestrowanych w Klubie.

Między innymi, uzyskasz możliwość kupowania kosmetyków ze stałym rabatem, co wiąże się z dużymi oszczędnościami przy zakupach na potrzeby własne i rodziny, ewentualnie z zarobkiem na 25% marży ujętej w cenach katalogowych, jeżeli chciałabyś prezentować katalog w swoim środowisku.

Możesz również korzystać z atrakcyjnych nagród, w ramach specjalnych programów i promocji, przeznaczonych tylko dla zarejestrowanych członków Klubu Oriflame.

W tym katalogu przewidziane są dla  Ciebie atrakcyjne nagrody kosmetyczne o wartości 379 zł w Programie Witamy.

Przy dowolnym zamówieniu z katalogu, możesz również odebrać 2 komplety próbek wód toaletowych i kosmetyków pielęgnacyjnych za symboliczne 1 zł, wpisując do pierwszego zamówienia kody promocyjne 123688 i 123689.

Teraz dostawa Twojego zamówienia jest DARMOWA.

Na powitanie otrzymasz gratisową przesyłkę z katalogami Oriflame, cennikiem z rabatowymi cenami dla Klubowiczów oraz informacje o specjalnych promocjach i nagrodach, z których będziesz mogła skorzystać.

 

Nagrody w aktualnym Programie Witamy możesz zobaczyć TUTAJ

 

 

 

 

DOŁĄCZ DO KLUBU ORIFLAME

 

 

 

 

 

 

TERAZ ATRAKCYJNE NAGRODY POWITALNE O WARTOŚCI 300 ZŁ DLA NOWYCH KLUBOWICZEK. DOŁĄCZ TUTAJ

¤
Przeczytaj poprzedni wpis:
Konsultantka ORIFLAME

    To może być piękny poniedziałek!   Już od dziś są dostępne w Oriflame dwa świetne zapachy do wyboru,...

Zamknij