oriflame

DOŁĄCZ DO ORIFLAME

Imię

Nazwisko

Adres (ulica/numer domu/numer mieszkania)

Kod pocztowy

Miejscowość

E-mail

Telefon

Data urodzenia

Wysyłając formularz potwierdzam, że akceptuję regulamin Oriflame oraz Politykę Prywatności.

Katalog ORIFLAME 11 2019

Katalog Oriflame

Katalog ORIFLAME 11 2019

 

Witaj w Oriflame!

 

Budowanie marki i zaufania wymaga czasu. Oriflame robi to już od ponad 50 lat, tworząc i wprowadzając wciąż nowe produkty, wychodząc na przeciw gorącym trendom i oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów.

To, co charakteryzuje Oriflame, to ogromny szacunek dla ludzi, natury i środowiska.

W Oriflame wierzy się w to, że wspaniałe produkty muszą mieć doskonałe składniki, które są w 100% bezpieczne i oceniane według trzech kryteriów: naturalnego pochodzenia, wpływu na środowisko i etyczności.

Wszystkie ekstrakty, będące głównymi składnikami produktów, są uprawiane, zbierane i przetwarzane bez użycia chemikaliów. Pozwala to zachować oryginalne właściwości roślin, dzięki czemu skóra nie jest narażona na niepożądane czynniki.

Dzięki połączeniu natury i nauki, powstają nowoczesne produkty o zaawansowanych, przetestowanych i skutecznych formułach, którym możesz zaufać.

 

W katalogu 11, Oriflame z dumą przedstawia kultowe, od lat cenione produkty, będące legendarnymi klasykami wśród około 1000 pozycji w firmowym portfolio.

 

Poznaj zatem ikony Oriflame, bowiem one są bohaterami tego katalogu.

 

Zwróć też uwagę na wyjątkowy, letni Program Witamy z nagrodami dla nowych Klubowiczów Oriflame, gdzie wartość kosmetyków i eleganckich, kobiecych dodatków z kolekcji Burgundy, wynosi 355 zł.

 

Wszystkim klientkom VIP i konsultantkom Oriflame, rejestrującym się w tym katalogu do Klubu Oriflame, firma gwarantuje darmową dostawę i możliwość korzystania ze wszystkich poza katalogowych ofert specjalnych.

 

Zachęcamy do skorzystania z wygodnych zakupów online w naszym firmowym sklepie Oriflame, a tych z Państwa, którzy chcieliby zaoszczędzić 25% na zakupach i korzystać z dodatkowych ofert tylko dla Klubowiczów prosimy kliknąć TUTAJ

 

 

 

 

 

 

 

WYŚWIETL NA PEŁNYM EKRANIE >>

 

 

 

DOŁĄCZ DO KLUBU ORIFLAME

 

 

 

WYŚWIETL NA PEŁNYM EKRANIE >>

 

 

 

 

 

 

 

TERAZ ATRAKCYJNE NAGRODY POWITALNE O WARTOŚCI 300 ZŁ DLA NOWYCH KLUBOWICZEK. DOŁĄCZ TUTAJ

¤
Przeczytaj poprzedni wpis:
Gorąca Oferta na 24 h dla Konsultantki ORIFLAME

    Mega oferta ważna 24h tylko dla klientek VIP i konsultantek Oriflame!   Zrealizuj zamówienie za min. 50 punktów...

Zamknij