oriflame

DOŁĄCZ DO ORIFLAME

Imię

Nazwisko

Adres (ulica/numer domu/numer mieszkania)

Kod pocztowy

Miejscowość

E-mail

Telefon

Wysyłając formularz potwierdzam, że akceptuję regulamin Oriflame oraz Politykę Prywatności.

Katalog Oriflame 3 2018

Katalog Oriflame

 

Celebrujmy Święto wszystkich Kobiet!

 

Wszystkie zasługujemy na uwagę, uśmiech, życzenia i upominki płynące prosto z serca.

Wszystkie zasłużyłyśmy na to, by korzystać z tego, co sprawia nam przyjemność i radość, co powoduje, że czujemy się młodsze, piękniejsze i super modne.

 

W świecie Oriflame zawsze były i są ważne Kobiety. Dbamy o zdrowie i dobre samopoczucie, dzięki naturalnym produktom Wellness oraz piękny wygląd, dzięki doskonałym kosmetykom do pielęgnacji i makijażu. Pamiętamy o córkach, mamach i babciach, i każdej z Was mamy wiele do zaoferowania.

 

Na pewno wszystkie Panie kochające modę ucieszy fakt, że od tego katalogu zaczynamy systematycznie prezentować najgorętsze trendy modowe w kolekcjach Oriflame na każdy sezon- wiosnę, lato, jesień i zimę.

Najnowsza kolekcja Wiosna-2018 to ogromny wybór torebek, biżuterii i innych dodatków. To nowoczesna klasyka, elegancja, wyrafinowanie, delikatne pastele, szarości i czernie, blask i mat oraz urocze detale.

 

Przygotuj się zatem już teraz na najgorętsze wiosenne trendy, baw się modą i stwórz swoją idealną stylizację, w której poczujesz się stuprocentową kobietą.

 

Zachęcamy do skorzystania z wygodnych zakupów online w naszym internetowym sklepie Oriflame, a tych z Państwa, którzy chcieliby zaoszczędzić na zakupach 25% na każdym kosmetyku, prosimy kliknąć tutaj.

 

 

 

 

 

DOŁĄCZ DO KLUBU ORIFLAME

TERAZ ATRAKCYJNE NAGRODY POWITALNE O WARTOŚCI 450 ZŁ DLA NOWYCH KLUBOWICZEK. DOŁĄCZ TUTAJ

¤
Przeczytaj poprzedni wpis:
Sklep Oriflame Katalog Oriflame 3 Nowości

  Nowe Kolekcje Oriflame na wiosnę 2018!   Modowe trendy, najgorętsze looki, kreatywne i inspirujące stylizacje znajdziesz teraz w jednym...

Zamknij