oriflame

DOŁĄCZ DO ORIFLAME

Imię

Nazwisko

Adres (ulica/numer domu/numer mieszkania)

Kod pocztowy

Miejscowość

E-mail

Telefon

Wysyłając formularz potwierdzam, że akceptuję regulamin Oriflame oraz Politykę Prywatności.

Sklep Oriflame Katalog Oriflame 3 Nowości

Sklep Oriflame Katalog Oriflame 3 Nowości

 

Nowe Kolekcje Oriflame na wiosnę 2018!

 

Modowe trendy, najgorętsze looki, kreatywne i inspirujące stylizacje znajdziesz teraz w jednym miejscu- w najnowszym katalogu Oriflame. Skorzystaj z porad naszych stylistów, wybierając dla siebie i swoich bliskich najmodniejsze dodatki, najbardziej podkreślające Waszą indywidualność.

 

Nowości w katalogu znajdą nie tylko pasjonatki mody. Osoby ceniące nasze produkty, również będą mogły skorzystać z wielu kosmetycznych nowinek. Należy do nich, między innymi, najnowsza woda perfumowana Live in Colour, o kwiatowo-owocowo-wodnej nucie, stworzona przez znaną kreatorkę zapachów Alienor Massenet, współpracującą też z takimi markami jak Armani, Lancome, Viktor& Rolf czy Chloe.

 

Stwórz sobie teraz możliwość niezależnego nabywania produktów z katalogów Oriflame jako Klientka VIP lub Konsultantka Oriflame. Zawsze zyskasz 25% na każdym kosmetyku, produktach Wellness i akcesoriach.

 

Aktywacja Karty Rabatowej poprzez rejestrację w Klubie Oriflame do niczego nie zobowiązuje, a członkostwo jest bardzo komfortowe i daje wiele przywilejów.

 

Zapraszamy!

 

 

 

 

 

 

DOŁĄCZ DO KLUBU ORIFLAME

 

 

TERAZ ATRAKCYJNE NAGRODY POWITALNE O WARTOŚCI 450 ZŁ DLA NOWYCH KLUBOWICZEK. DOŁĄCZ TUTAJ

¤
Przeczytaj poprzedni wpis:
Nagrody Katalog 3 2018 – konsultantka Oriflame

  Zbieraj punkty, odbieraj nagrody!   Katalog nr 3 jest drugim katalogiem, w którym jeszcze możesz zdobyć wysokiej jakości 48-elementowy...

Zamknij