oriflame

DOŁĄCZ DO ORIFLAME

Imię

Nazwisko

Adres (ulica/numer domu/numer mieszkania)

Kod pocztowy

Miejscowość

E-mail

Telefon

Data urodzenia

Wysyłając formularz potwierdzam, że akceptuję regulamin Oriflame oraz Politykę Prywatności.

Katalog ORIFLAME 8 2021

Oriflame

 

 

Najnowsze oferty i premiery katalogu Oriflame nr 8!

 

Zdrowa, pełna blasku, po prostu piękna cera to coś, co każda z nas chciałaby mieć. Właśnie dlatego naukowcy i eksperci Oriflame nieodmiennie łączą moc natury z innowacyjną nauką. Efektem są bezpieczne i skuteczne produkty, spełniające różne potrzeby, nawet najbardziej wymagającej skóry.

Poznaj nowe formuły kosmetyków pielęgnacyjnych Optimals Urban Guard 3D.

Idealnie odżywiaj skórę i zapobiegaj skutkom zanieczyszczeń dzięki technologii Urban3Rescuer z postbiotykiem pochodzenia morskiego i 3 rodzajami kwasu hialuronowego, polifenolom ze świerku nordyckiego, znanego ze swoich właściwości antyoksydacyjnych oraz technologii PolluProtect, wzmocnionej tarczy ochronnej o skuteczności udowodnionej klinicznie, chroniącej skórę przed cząsteczkami zanieczyszczeń i stresem środowiskowym.

 

Zwiększ blask skóry w 2 tygodnie stosując nową linię Optimals Even Out. Zastosowana technologia UniTone zawiera ekstrakt z grochu i dilaurynian sacharozy, które działając synergicznie, redukują przebarwienia, zmniejszając produkcję i aktywność melaniny w skórze oraz ekstrakt z agrestu, będący naturalnym źródłem kwasu cytrynowego, wspomaga odnowę komórek skóry.

 

Znajdź kosmetyk oczyszczający, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom. Nowe produkty Optimals to 4 różne kosmetyki myjące, pełne naturalnych składników odżywczych i formuły zapewniające wiele korzyści.

 

Zajrzyj do najnowszego katalogu Oriflame by zainspirować się kolejnymi nowinkami, letnimi trendami i poradami ekspertów Oriflame.

 

Podkreśl swój indywidualny styl niepowtarzalną biżuterią premium z letniej kolekcji Norrsken, inspirowaną nieustannie zmieniającą się szwedzką przyrodą.

 

Życzymy udanych wyborów i miłych zakupów w Oriflame!

 

 

WYŚWIETL NA PEŁNYM EKRANIE >>

 

 

DOŁĄCZ DO KLUBU ORIFLAME

 

 

TERAZ ATRAKCYJNE NAGRODY POWITALNE O WARTOŚCI 300 ZŁ DLA NOWYCH KLUBOWICZEK. DOŁĄCZ TUTAJ

¤
Przeczytaj poprzedni wpis:
Letnie kolekcje biżuterii ORIFLAME Nowy Katalog ORIFLAME

    Czy poznałaś już Norrsken?   Norrsken, co po szwedzku oznacza zorzę polarną, to nazwa kolekcji biżuterii w Oriflame,...

Zamknij