oriflame

DOŁĄCZ DO ORIFLAME

Imię

Nazwisko

Adres (ulica/numer domu/numer mieszkania)

Kod pocztowy

Miejscowość

E-mail

Telefon

Data urodzenia

Wysyłając formularz potwierdzam, że akceptuję regulamin Oriflame oraz Politykę Prywatności.

Katalog Oriflame 9 2020

Katalog Oriflame

 

 

 

Witaj w Oriflame!

 

 

Jeżeli już trochę poznałaś Oriflame, to wiesz, że z nami nie można się nudzić.  Także to lato pełne będzie nowości i atrakcyjnych promocji dla Klientek oraz fantastycznych niespodzianek dla Klubowiczów Oriflame.

 

Czy zastanawiałaś się już kiedyś nad dołączeniem do Klubu Oriflame i, bez zobowiązań, czerpaniem z tego maksymalnych korzyści?

 

Rejestrując się teraz w Oriflame jako klientka VIP lub konsultantka Oriflame, zamawiając potrzebne produkty dla siebie, najbliższych czy przyjaciół, dajesz sobie szansę na wielkie wygrane w Letniej Loterii Oriflame i jednocześnie bierzesz udział w wyjątkowym Programie Powitalnym z ekskluzywną marką ponadczasowych akcesoriów, stworzonych wyłącznie dla nowych Klubowiczek Oriflame. Na kolekcję składają się 3 kosmetyczki Sandhamn w zestawie oraz 2 modne i stylowe torebki. Na powitanie, otrzymasz 2 komplety próbek wód toaletowych i saszetek z kremami za symboliczne 1 zł i dostawę GRATIS.

Rejestracja w Klubie Oriflame jest darmowa i niezobowiązująca. Umożliwia wygodne zakupy ze stałą 20% zniżką i dostęp do specjalnych, dodatkowych ofert i programów tylko dla zarejestrowanych członków.

 

Niewątpliwie letnią atrakcją dla zarejestrowanych członków Klubu Oriflame jest wspomniana już Wielka Loteria Oriflame, a w niej do wygrania aż 3  dynamiczne i komfortowe samochody Toyota Aygo w wersji X – play z 2020 roku, 3 elektryczne, stylowe i przyjazne środowisku skutery VASSLA 2 Navy Blue, 3 telefony Iphone 11, 64 GB w trzech kolorach i 4 miejskie rowery Romet Pop Art.

 

Jako nowa Klubowiczka Oriflame bądź latem aktywna, składając zamówienie z katalogu Oriflame na potrzeby własne, rodziny i przyjaciół. Im więcej katalogów jesteś aktywna, tym więcej losów zdobywasz i zwiększasz swoją szansę na wygranie nagrody głównej – samochodu Toyota Aygo. Możesz zdobyć 1 los, 10, 80, a możesz mieć ich aż 200.

 

Tutaj zawsze skorzystasz, ponieważ przewidziano również nagrody gwarantowane – losowo wybrane produkty Oriflame, dołączane do zamówień tych osób, którym nie poszczęści się w losowaniu.

 

Zatem zacznij z nami oszczędzać bądź zarabiać, zbieraj ekskluzywne upominki za aktywność i baw się, oczekując na swoją Wielką Wygraną w Letniej Loterii Oriflame.

 

 

Szczegóły Loterii Oriflame sprawdzisz TUTAJ

 

 

 

 

 

 

 

WYŚWIETL NA PEŁNYM EKRANIE >>

 

 

DOŁĄCZ DO KLUBU ORIFLAME

 

 

 

TERAZ ATRAKCYJNE NAGRODY POWITALNE O WARTOŚCI 300 ZŁ DLA NOWYCH KLUBOWICZEK. DOŁĄCZ TUTAJ

¤
Przeczytaj poprzedni wpis:
Sklep ORIFLAME Gorące Promocje ORIFLAME Rejestracja

    Niektóre okazje w Oriflame są zbyt kuszące, żeby pozwolić im odejść.   Sprawdź gorącą ofertę dla zarejestrowanych klientek...

Zamknij