oriflame

DOŁĄCZ DO ORIFLAME

Imię

Nazwisko

Adres (ulica/numer domu/numer mieszkania)

Kod pocztowy

Miejscowość

E-mail

Telefon

Data urodzenia

Wysyłając formularz potwierdzam, że akceptuję regulamin Oriflame oraz Politykę Prywatności.

Letni program ORIFLAME Rejestracja ORIFLAME Konsultantka

Letni program ORIFLAME Rejestracja ORIFLAME Konsultantka

 

 

Niech to będzie lato pełne cennych i niepowtarzalnych upominków od Oriflame. Kupuj dla siebie i oszczędzaj lub kupuj żeby zarabiać!

 

Zamawiaj bez zobowiązań dla siebie i najbliższych lub rozpocznij swoje działania biznesowe z Oriflame. W obu przypadkach zyskujesz STAŁY RABAT 20% już od pierwszego zamówienia.

Dodatkowo uzyskujesz dostęp do ekskluzywnych, pozakatalogowych promocji i rabatów nawet do 80%, dedykowanych jedynie Klubowiczom Oriflame! Zamawiasz wygodnie, kupując online z dostawą do domu czy najbliższego punktu odbioru.

 

Do Twojej dyspozycji będzie kompletne portfolio produktów kosmetycznych dla całej rodziny, od pielęgnacji skóry przez zapachy i produkty wellness po biżuterię i inne dodatki modowe, produkty mające mocny związek z naturalnością i harmonijnym stylem życia, produkty o najwyższej jakości, wsparte wiedzą naukową, przy zachowaniu zasad zrównoważonego rozwoju. Dla chętnych, w zależności od zainteresowania, darmowe spotkania online o tematyce kosmetycznej i marketingowej.

 

Przystąp już dzisiaj do Klubu Oriflame jako klientka VIP lub konsultantka Oriflame i zyskuj przez całe lata!

W aktualnym katalogu przewidziane są dla Ciebie atrakcyjne nagrody w Programie Witamy o łącznej wartości ponad 670 zł. Jest to perfumowana woda toaletowa So Fever, torebka typu cross body oraz kabinowa walizka Cholewiński.

JEDNOCZEŚNIE, za swoją aktywność latem na poziomie 50 punktów zakupowych, otrzymasz komplet sztućców Ambition o klasycznym i nowoczesnym designie, wykonany z wysokiej jakości stali nierdzewnej.

Przy dowolnym zamówieniu z katalogu, możesz odebrać 2 komplety próbek wód toaletowych i kosmetyków pielęgnacyjnych za symboliczne 1 zł, wpisując do pierwszego zamówienia kody promocyjne 123688 i 123689.

 

Rejestracja w Klubie Oriflame jest darmowa i niezobowiązująca.

 

Życzymy udanych zakupów i dobrego lata!

 

 

 

 

DOŁĄCZ DO KLUBU ORIFLAME

 

 

 

TERAZ ATRAKCYJNE NAGRODY POWITALNE O WARTOŚCI 300 ZŁ DLA NOWYCH KLUBOWICZEK. DOŁĄCZ TUTAJ

¤
Przeczytaj poprzedni wpis:
Sklep ORIFLAME Nowości ORIFLAME Rejestracja

    Przedstawiamy dwa wyjątkowe zapachy inspirowane esencją Szwecji!   Najnowsze wody perfumowane Oriflame Wild Hearts i Blazing Warmth .SE...

Zamknij