oriflame

DOŁĄCZ DO ORIFLAME

Imię

Nazwisko

Adres (ulica/numer domu/numer mieszkania)

Kod pocztowy

Miejscowość

E-mail

Telefon

Data urodzenia

Wysyłając formularz potwierdzam, że akceptuję regulamin Oriflame oraz Politykę Prywatności.

Nowe promocje ORIFLAME Rejestracja ORIFLAME

Nowe promocje ORIFLAME Rejestracja ORIFLAME

Zadbaj o siebie i swoich najbliższych!

Czy zauważyłaś, że produkty Oriflame, oprócz właściwości pielęgnacyjnych i walorów zapachowych, mają również siłę walki z niebezpiecznymi drobnoustrojami?

Nie zapomnij teraz zamówić wód kolońskich Sensity z zawartością 72% alkoholu.

Zapewnisz sobie odświeżenie i skuteczną ochronę, stosując na całe ciało lub, tylko do dezynfekcji, na dłonie.

Masz do wyboru 3 wody kolońskie. Cytrusową Sensity Sun Sparkle z bergamotką, osmantusem i bursztynem, kwiatowo-owocową Sensity Pink Bloom z gruszką, piwonią i piżmem oraz kwiatowo-orientalną Sensity Midnight Mist z jagodami, frezją i piżmem. Wszystkie flakony zawierają surowce wtórne, są wykorzystaniem plastiku z recyklingu. Cena promocyjna na te wody kolońskie będzie obowiązywała do wyczerpania zapasów.

Zamawiaj bezpiecznie i wygodnie z katalogu online bez wychodzenia z domu. Możesz też zaoszczędzić minimum 20%, kupując w Oriflame jako klient VIP lub konsultant Oriflame. Stały rabat na wszystkie produkty z katalogu, otrzymujesz po rejestracji w Klubie Oriflame.

Szczególnie teraz, warto z tej bezpiecznej propozycji Oriflame skorzystać, ponieważ Twoje zamówienie zostanie dostarczone za darmo we wskazane miejsce.

Dla klientów VIP lub konsultantów Oriflame, którzy dołączą w tym katalogu do Klubu, czekają również wyjątkowe nagrody powitalne, które możesz zobaczyć TUTAJ

DOŁĄCZ DO KLUBU ORIFLAME

TERAZ ATRAKCYJNE NAGRODY POWITALNE O WARTOŚCI 300 ZŁ DLA NOWYCH KLUBOWICZEK. DOŁĄCZ TUTAJ

¤
Przeczytaj poprzedni wpis:
Rejestracja ORIFLAME Oferty dla Klubowiczek

Zostań Klientką VIP lub konsultantką Oriflame i kupuj zawsze taniej niż w katalogu. Jako Klubowiczka Oriflame uzyskujesz dostęp do wyjątkowych...

Zamknij