oriflame

DOŁĄCZ DO ORIFLAME

Imię

Nazwisko

Adres (ulica/numer domu/numer mieszkania)

Kod pocztowy

Miejscowość

E-mail

Telefon

Data urodzenia

Wysyłając formularz potwierdzam, że akceptuję regulamin Oriflame oraz Politykę Prywatności.

Rejestracja w Oriflame katalog Oriflame 1 2017

katalog Oriflame

Rejestracja w Oriflame katalog Oriflame 1 2017

Spraw, by Nowy Rok zaczął się wspaniale!

Po czasie gorączkowych przygotowań do świąt nareszcie nadchodzi czas, by pomyśleć o sobie. Często jest to czas nowych pomysłów i zobowiązań noworocznych. Chcemy lepiej żyć, spełniać swoje marzenia i na pewno jeszcze piękniej wyglądać.

W dbałości o jak najlepsze samopoczucie i zadowolenie swoich klientek i konsultantek, firma Oriflame zaoferowała w najnowszym katalogu wiele kosmetyków w rewelacyjnej cenie. To doskonała okazja, by zaopatrzyć się za kilka złotych w ulubione produkty lub spróbować czegoś nowego.

Wierzymy, że to również dobry czas na skorzystanie z możliwości i przywilejów dostępnych Tobie jako nowej Klubowiczce Oriflame. Rejestracja w Oriflame gwarantuje dostęp do stałych cen pozakatalogowych na wszystkie produkty, dostęp do swojej strony informacyjno-zakupowej w internecie, dostęp do bezpłatnych szkoleń i prezentacji kosmetycznych on-line, nagrody i oferty specjalne tylko dla konsultantek Oriflame, darmowe katalogi, komfort i szacunek dla Twoich wyborów. Zapraszamy do Oriflame!

 

 

 

ZOSTAŃ KONSULTANTKĄ ORIFLAME

TERAZ ATRAKCYJNE NAGRODY POWITALNE O WARTOŚCI 300 ZŁ DLA NOWYCH KLUBOWICZEK. DOŁĄCZ TUTAJ

¤
Przeczytaj poprzedni wpis:
Konsultantka Oriflame nowości katalogu 1 2017

Nareszcie dostępny długo oczekiwany przez klientki i konsultantki Oriflame zestaw do konturowania twarzy-bronzer, rozświetlacz i róż w jednej paletce. Według...

Zamknij